Notice: Undefined index: liczydlo in /home/koala/domains/zaraza.art.pl/public_html/index2.php on line 37

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/koala/domains/zaraza.art.pl/public_html/index2.php on line 44

Warning: mysqli_error() expects exactly 1 parameter, 0 given in /home/koala/domains/zaraza.art.pl/public_html/index2.php on line 47
Zaraza nadciąga - chowajcie odbytek !!

W roku 2008 zdmuchnęliśmy piętnaście świeczek z naszego urodzinowego torfu; było wiele radości, refleksji, salcesonu i krabów lądowych.

Dwukrotnie zaproszono nas do zagrania w hiperultranowoczesnym od niedawna Amfiteatrze Olsztyńskim im. Czesława Niemena. Najpierw 27.07. hucznie celebrowaliśmy tamże dwudziestolecie działalności scenicznej naszego Szymana; w trakcie wyjątkowego koncertu (m.in. Shantaż, Cezary Makiewicz, De Polis, KOMP) dołączył do nas po latach sam Jubiler. Z kolei, podczas Jego finałowego seta, Sikor i Pachoł zaśpiewali songi kapel, w których grał na przestrzeni lat - Big Day'a, Hormonów, Mietka Folka i oczywiście Zarazy. Dokładnie dwa miesiące później pląsaliśmy na tych samych deskach na całodziennym jublu 30-lecia MONAR-u połączonego z III. Festiwalem Rockowym Kierunek Olsztyn. Zagrali też m.in. Kookaburra, Marika i Lipali. Pod koniec lipca wywołani przez publikę, spontanicznie i merdając ogonkami z trudem wskoczyliśmy na scenę giżyckiej Twierdzy Boyen, by zanudzić uczestników zlotu motocyklowego - naszych ziomali od zarania... a nawet zalania. Popełniwszy też kilka innych spontanicznych porażek scenicznych, koncertowy rok zakończyliśmy 29.11. w malborskim MDK-u, grając transmitowane lajw przez radio Rockowe Andrzejki wraz z Kuśką Brothers i Radiem Bagdad.

Ponownie deczko konferansjerowaliśmy - w maju Olo oraz Sikor i Ślefar przez dwa dni otumaniali kilkudziesięciotysięczne tłumy przybyłe na, jak pokazują ankiety, najpopularniejsze juwenalia w Polsce - Kortowiadę (trzeba tu też (nie)koniecznie wspomnieć Japca, przez którego od lat podziwiacie stronę Kortowiady i transmisje lajw). Z kolei (ale zdecydowanie TGV) w lipcu Bajur i Ślefar już tradycyjnie stanęli za mikrofonami błyskotliwie żonglując skeczami i onomatopejami przed publiką węgorzewskiego festiwalu EKO Union of Rock, gdzie stawialiśmy nasze pierwsze muzyczne kroki w XV. wieku. A 20. września Sikor biegał w żółtej koszulce lidera (później już bez) po całym olsztyńskim amfiteatrze będąc wodzirejem koncertu Eneja i Kultu z okazji zamknięcia sezonu rowerowej Heyah Superligi.
1 2 3 4 5 6 7 8
Copyright © Japco 2005