Notice: Undefined index: liczydlo in /home/koala/domains/zaraza.art.pl/public_html/index2.php on line 37

Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/koala/domains/zaraza.art.pl/public_html/index2.php on line 44

Warning: mysqli_error() expects exactly 1 parameter, 0 given in /home/koala/domains/zaraza.art.pl/public_html/index2.php on line 47
Zaraza nadciąga - chowajcie odbytek !!

2009-04-17 16:46:03
Alergii, a nawet Algierii, dostaniecie na wieść, że znów złączyły się drogi muzyczne Sikora i Szymana; oto parę fotek z prób do projektu, który ten drugi gitarrrą okrasza, ten pierwszy tekstami spowija, a ten trzeci piątemu zagra, jak mu ten czwarty zatańczy. Ot, zagwozdka dla umysłów ścisłych.
2009-04-08 18:07:41
W nadchodzące Święta życzymy Wam uśmiechu od (rzeż)ucha do (rzeż)ucha! Kultywujcie także starą świecką zarazową tradycję - glany w poniedziałek! Pozdrawiamy i WESOŁYCH ŚWIĄT!
2009-03-27 10:24:06
Za oknami śnieg i ziąb, które pewnikiem zwiastują rychłe nadejście długo wyczekiwanych ciepłych dni, a wraz z nimi kolejnych plenerowych pląsów. Wiemy już na pewno (choć nie mamy stuprocentowej pewności), że podczas tegorocznej Kortowiady, piątkowy koncert na górce poprowadzą Olo Ostrowski na spółę z Kamilem Wicikiem. Nad nową stroną 50. już juwenaliów olsztyńskich, jak co roku, niestrudzenie i w pocie stóp pracuje nasz admin Japco - bądźcie czujni! Natomiast lipcowym węgorzewskim EKO Union of Rock Festival, również jak co roku, zawiadować będzie duet konferansjerski Bajur/Źlefarski - obecność obu wioskowa!

2009-02-21 17:50:20
Pan Redaktor Kamil Wicik na dniach pewnikiem uda się na wielodniową terapię Gestalt, albowiem 22 marca w jego audycji Polskie Rockowania (patrz niżej) nawiedzi go Sikor, który swoim pseudointelektualnym bełkotem postara się na żywo zająć (sic!) Słuchaczy Radia UWM FM swoimi muzycznymi fascynacjami i inspiracjami z krajowego podwórka. Redaktorowi i Słuchaczom zespół już pisze sowity nekrolog.

2009-02-08 10:58:58
Kolejna wstrząsająca wiadomość! Dzisiaj, między godziną 22 a 24 w Radiu UWM FM (także w internacie) w autorskiej audycji Kamila Wicika Polskie rockowania zabierze mu głos Olo Ostrowski. Gremialnie i w ścisłej tajemnicy opowie on o swoich patriotycznych inspiracjach muzycznych, które od blisko 60. lat przemyca do swej twórczości wiejskiej. Możecie się zatem spodziewać utworów całego pocztu najznamienitszych muzykantów - od Mieczysława Fogga, poprzez Zdzisławę Sośnicką, skończywszy na Papa Dance. Przed wysłuchaniem audycji prosimy skonsultować się z działem monopolowym najbliższej placówki spożywczej.
2009-02-06 10:25:51

Z głębokim smutkiem informujemy, że Roman Ramon Ślefarski - muzyk (m.in. Zaraza, Shannon, znamienite składy dżezowe), aktor (Moje miejsce), tato (Tymon) oraz przycisk do papieru na biurku premiera, już w najbliższą sobotę da nam wszystkim powód do kolejnej niepohamowanej celebry połączonej z bezdennym birbanctwem, obchodząc swoje trzecie urodziny. Pozdrawiamy i mejlem przesyłamy w prezencie zestaw pałek niefermentujących (Pseudomonas i Acinetobacter).

Romku - Twoje zdrowie! Tytus i A'Tomek.
2008-12-31 14:06:17
A zatem mija piętnasty rok naszego wspólnego zarazowego (s)pożycia... Co przyniesie 2009? Fusy na dnie kieliszka ułożyły się w kształcie tenreka pręgowanego, zatem wszystko wskazuje na to, że wyemigrujemy na Madagaskar. Krótko podsumowując tegoroczne wybryki Zarazy, życzymy Wam tyle salcesonu, ile będziecie w stanie zjeść i oby był on z zarazkami! HEPI NJU JER!
2008-12-19 11:13:11
Znów szare są dni - wiejski krajobraz, miejska monotonia - a ja zmęczony, chory, nagi, bosy... Lecz ty mnie kochaj takiego, bo pierwsza gwiazda razi oczy! A przy kominku pod śpiworem ja i ty and dziewczyna blond z niemieckimi oczyma. Jezusek się narodził!

WESOŁYCH, RODZINNYCH, ROKENDROLOWYCH I EKUMENICZNYCH ŚWIĄT ŻYCZY WAM ZARAZA I PRZYJACIELE!
2008-12-05 19:06:46
Mało kto, z takim pietyzmem, potrafi uchwycić czar rzeczy ulotnych jak nasz admin Japco. Ten genialny impresjonista, którego praprapociotek studiował w sławetnym Atelier Gleyère, tak oto przełożył na płótno zarazowy koncert w Malborku.

Znacznie gorzej przedstawia się bekstejdżowa relacja z w/w pobytu, którą sprezentował nam pewien pawian.

A na koniec mała niespodzianka - kilka impresjonistycznych ujęć odchodów Japca - oczywiście jego urodzinowych odchodów; żeby go wkurzyć i żeby sobie nie myślał!

Bo jutro Mikołajki! A pojutrze Giżycko! A wczoraj Sztynort!
2008-12-02 09:51:31
Kasi Zając-Bacy z Malborskiego Przeglądu Muzycznego dziękujemy za cynk, a właściwie lynk, pod którym znajdziecie kolejną sowitą porcję fotek z naszego rockowego grania andrzejkowego w Malborku. Pozdrawiamy także ich autora Piotra, również z ekipy MPM oraz wszystkich, którzy tak cierpliwie znosili naszą kakofonię.

Mniej<< >>Wi�cej
Copyright © Japco 2005